Salon firmowy: Rzeszów

Informacja: 801 000 165 (Pn - Pt: 8:00 - 16:00) sklep@uchwytylcd.eu

Znajdź uchwyt do swojego TV

dobierz uchwyt
''

Wielkość TV

pln

Cena

Rodzaj regulacji uchwytu

Promocja! SV-52 - Uniwersalny stojak Edbak do montażu monitora LCD, LED do 10kg :: 720,00 zł ::.

Aktualności

Uchwyty do monitorów komputerowych - zaawansowane funkcje, pełna regulacja, łatwy i bezpieczny montaż

Amerykańska firma CHIEF lider w produkcji systemów zamocowań sprzętu RTV oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań montażu monitora komputerowego na ścianie lub biurku. Uchwyty dla monitorów firmy Chief oferują płynną, dotykową regulację wysokości a technologia Centris™ pozwala na łatwą regulację pochylenia oraz obrotu w celu uzyskania wymaganego położenia. Możliwe jest uzyskanie optymalnego wykorzystania przestrzeni na biurku oraz ustawienie monitora w ergonomicznym położeniu dla maksymalnej wygody użytkowania.

Uchwyty na wiele monitorów Multi-MonitorUchwyty wielomonitorowe - Uchwyty do mocowania kilku monitorów, z pełną regulacją położenia do idealnego ich wypoziomowania. Do wykorzystania wszędzie tam gdzie praca z wieloma monitorami jest koniecznością. Możliwe jest tworzenie konfiguracji z dwoma lub trzema monitorami w rzędzie.

Uchwyty biukoweUchwyty do montażu monitora do biurka - idealne rozwiązanie do każdego biurka, pozwala zaoszczędzić miejsce i poprawić ergonomię pracy. Ustawienie monitora na odpowiedniej wysokości jest kluczowym elementem dla optymalnej wygody pracy. Łatwa możliwość obracania i zmiany kąta pochylenia dodatkowo zwiększają komfort użytkowania.
Uchwyty TV do rur i słupków Uchwyty do rur i słupków - pozwalają na montaż monitorów do pionowych rur. Rozwiązanie świetnie sprawdza się w miejscach reklamy zewnętrznej, w centrach handlowych, barach, restauracjach, na dworcach i lotniskach.

Uchwyty pod laptopyUchwyty do laptopa  - specjalnie zaprojektowana podstawa obrotowa do laptopa. Możliwość regulacji wysokości oraz kąta pochylenia laptopa.

Wiadomość z dnia: 12-03-2011